حفاظ استیل

از گذشته ای نه چندان دور تا به امروز مهندسان و دست اندرکاران صنعت ساختمان اقدام به نصب حفاظ در قسمت های مختلف ساختمان ها کرده اند تا امنیت مورد نظر و مورد نیاز را فراهم کنند. البته در کنار این مهم زیبایی و شکیل بودن و همچنین دوام و ماندگاری حفاظ نیز مد نظر بسیاری بوده است . جهت برآوردن این نیازهای مهم و حیاتی دست اندکاران و کارشناسان مربوطه محصولی ارزشمند به نام حفاظ استیل را وارد بازار کرده اند.

امکان اجرای حفاظ استيل در ساختمان های مختلف وجود دارد از جمله ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی اعم از ویلاها، هتل ها، مراکز، خرید مترو، ادارات و بانکها، کناره های استخر، ورودی ها و جلوی پنجره ها و .... . حفاظ استیل می تواند فقط طرحی از استیل باشد و یا ترکیبی از استیل و شیشه.

  • این مجموعه با بهره گیری از دستگاه های مدرن، انواع حفاظ استیل را در طرح های زیبا، شکیل و متنوع و در عالی ترین کیفیت تولید می کند.
  • برای ثبت سفارش خود و در خواست مشاوره رایگان کارشناسی از ما، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

حفاظ استیل

حفاظ استیل بانکی - حفاظ بانکی

یکی از ایمن ترین و مستحکم ترین حفاظ ها موسوم به حفاظ استیل بانکی و یا به طور خلاصه حفاظ بانکی می باشد. امنیت و نفوذ ناپذیری بانک ها بسیار مهم است از اینرو کارشناسان صنعت ساختمان حفاظ بانکی را ارائه داده اند. این حفاظ ها ضد سرقت هستند و نحوه اجرا و نصب خاصی دارند که مورد تایید سازمان آتش نشانی نیز هست. نوع استیل بکار رفته باید باکیفیت و 304 باشد که در برابر عوامل محیطی و مزاحم خارجی آب و هوایی نیز مقاومت داشته باشد. همینطور قطر لوله های استیل در گاردهای افقی باید 25 میلیمتر و پروفیل ها 40 *40 باشند.

توجه داشته باشید که در این نوع حفاظ و با این کیفیت استیل نیاز به تمیزکاری و نظافت نیز به حداقل خود می رسد. ظاهر براق و زیبای خود را برای سالیان متمادی حفظ می کند. برای بالا بردن کیفیت و امنیت حفاظ بانکی داخل لوله های استیل میله های و آهنی و کابل های فولادی نیز بکارگرفته می شوند. با تمام این تفاسیر امکان اجرای حفاظ بانکی در قسمتهای مختلف ساختمان ها اعم از مسکونی و غیره و همچنین در ابعاد گوناگون وجود دارد.

  • طلا فروشی ها و صرافی ها در کنار بانک ها از مراکز اصلی اجرا و نصب حفاظ استیل بانکی می باشند.

حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل درب - حفاظ استیل درب ورودی

متاسفانه یکی از ساده ترین راه های ورود سارقان و یا افراد ناخواسته به داخل ساختمان ها درب های ورودی ضعیف و قابل نفوذ است از اینرو کارشناسان امنیت ساختمان اقدام به معرفی و اجرای درب های بسیار محکم و نفوذناپذیر موسوم به حفاظ استیل درب و یا حفاظ استیل درب ورودی اپارتمان کرده اند.

حفاظ استیل درب آپارتمان در طرح های گوناگون و رنگ های متنوع قابل اجرا می باشد. این طرح ها می تواند در قالب ترکیب با چوب و یا شیشه نیز باشند. تمام اجزای نصب شده ضدسرقت هستند. اینکه درب های تک لنگه و یا دو لنگه باشند نیز امکان اجرا دارد. لولاها فولادی هستند و جوش کاری های ظریف و در عین حال نفوذناپذیری باید روی آن اجرا شود.

  • این مجموعه با در اختیار داشتن تکنسین های ماهر و با تجربه، می تواند یاری رسان شما جهت اجرای مطمئن حفاظ های استیل باکیفیت برای درب های آپارتمان و ... باشد.

حفاظ استیل درب ورودی

حفاظ استیل پنجره - حفاظ استیل پشت پنجره

در حفاظ استیل پنجره تمامی اجزای بکار گرفته شده اعم از لوله ها و یراق الات از استیل با کیفیت و  ضد زنگ می باشد که به بهترین و بالاترین کیفیت ارائه و در طرح های متنوع اجرا می شود. اجرای حفاظ استیل پنجره را نمی توان به هر کسی سپرد چرا که کار حساس و ظریفی است که فقط از عهده کارشناسان و تکنسین های کار بلد و با تجربه امکان پذیر است. گروه کیان امکان اجرای انواع حفاظ در شهرهای مختلف کشورمان و قبول سفارش از  نقاط مختلف خارج از کشور را دارد.

پنجره ها یکی از دریچه ها داخل دیوار است که برای ورود نور و هوای تازه کار گذاشته می شود. از طرف دیگر پنجره ها می توانند یکی از نقاط برای اتفاقات ناخوشایند مانند سقوط افراد و حیوانات و یا ورود ساقان از کناره ها باشد، به همین جهت باید برای جلوگیری از وقوع این حوادث ناخواسته باید آنها را به حفاظ مجهز کرد. انواع حفاظ برای پنجره ها وجود دارد اما به جرات می توان گفت بهترین و مطمئن ترین و مستحکم ترین یکی از زیباترین حفاظ های پنجره ، حفاظ پنجره استیل و یا حفاظ استیل پشت پنجره می باشد.

حفاظ استیل پنجره با بهترین کیفیت و مقاوم ترین آلیاژها از سقوط افراد به خصوص در ارتفاعات جلوگیری می کند و همچنین می تواند در طرح ها و رنگ های متفاوتی ارائه شود. می توان به گونه ای آنرا اجرا کرد که حتی از سقوط و عبور حیوانات خانگی نیز جلوگیری کرد. از طرف دیگر نیاز چندانی به نظافت و تمیزکاری ندارد. توصیه می کنیم برای نصب و اجرای حفاظ استیل پنجره به گروهی مجرب و کاربلد مراجعه کنید. همچنین جهت تحمل هزینه های ناخوشایند تعمیر و تعویض در آینده از متریال استیل با کیفیت ضد زنگ 304 بهره ببرید.

حفاظ استیل پنجره

حفاظ بالکن - حفاظ استیل بالکن

بالکن های طبقه های اول ورودی مناسبی برای سارقین و بالکن های طبقات بالاتر مکان خطرناکی برای سقوط افرد و اشیا و حیوانات می باشد. به همین جهت حفاظ استیل بالکن برای رفع این مشکل ارائه شده است که نتایج مثبت و خوشایندی را نیز داشته است.

البته برای طبقات اول توصیه می شود که میلگرد نیز داخل لوله ها کار گذاشته شود تا نفوذپذیری آن توسط سارقین را به حداقل برساند.  پس طبیعی است که قیمت بالاتری را نیز به هراه خواهد داشت.

امکان اجرای طرح های گوناگون برای حفاظ بالکن وجود دارد و رنگ های متفاوتی را می تواند پوشش دهد. ایجاد امنیت در کنار زیبایی و همچنین استحکام و مقاومتی که پس از سالها به جای می ماند به آرامش اعتماد و رضایتمندی منتهی خواهد شد.

اجراهای حفاظ بالکن باید به گونه ای باشد که به نمای داخلی و خارجی ساختمان صدمه ای نزند و با مکان و محیط خود هماهنگ باشد و به زیباتر و شکیل تر شدن فضا کمک کند. علاوه بر آن نمایی مدرن را نیز به همراه آورد. کیفیت استیل و یراق آلات بکار رفته بسیار مهم است به طوری که حتما باید ضد زنگ باشند که پس از قرارگیری در معرض آب و هوا متغیر شفافیت و براقیت خود را حفظ کنند.

گروهی که اقدام به اجرای پروژه می کند باید بسیار دقیق و حرفه ای باشد چرا که زمان اجرای کار موارد ظریف و حساسی وجود دارد که تنها کارشناسانی با تجربه و ورزیده از عهده اجرای آنها بر می آیند. امکان تلفیق حفاظ استیل بالکن با شیشه نشکن نیز وجود دارد و که محصولی موسوم به حفاظ استیل و شیشه را تولید می کند.

حفاظ های استیل بالکن می تواند از کف به سقف و یا از هر متراژ و ارتفاعی که مناسب ساختمان و بالکن و تراس باشد اجرا شود. مکان هایی که می توان حفاظ پنجره را کار گذاشت متنوع است مانند ساختمان های اداری و تجاری و حتی هتل ها و ویلا ها و مراکز خرید . آنچه مهم است نحوه اجرا است که باید به نحوی باشد که از استحکام کافی در مقابل فشار و ضربه برخوردار باشد. امکان اجرای حفاظ استیل پنجره در ابعاد و متراژهای مختلف وجود دارد، همچنین اجرا از کناره ها نیز عملی است.

پس از انتخاب طرح و رنگ مورد نظر خود می توانید با کارشناسان ما برای ادامه کار تماس بگیرید. شایان ذکر است که ارائه مشاوره کارشناسی و تخصصی رایگان یکی از امکان هایی است که توسط گروه ما برای شما عزیزان فراهم شده است.

حفاظ استیل بالکن

اهمیت کیفیت استیل در تعیین قیمت حفاظ استیل

همانطور که پیشتر گفته شد استیل ها بر اساس کیفیت خود دارای قیمت های گوناگونی نیز هستند. استیل های موسوم به 316 که دارای بالاترین کیفیت آلیاژی هستند و بیشتر مناسب محیط های سخت صنعتی است بالاترین قیمت را دارد و به ترتیب استیل 304 که مقاومت بالایی در مقابل تغییرات آب و هوایی داشته و دچار اکسیدگی و فرسایش نمی شود و در نهایت استیل موسوم به 201 که از پایین ترین کیفیت برخوردار است و پس از مدتی که در معرض هوا قرار می گیرد دچار فرسایش و افت کیفیت و زیبایی قابل توجهی می شود. توصیه می شود جهت جلوگیری از هدر رفت ناخوشایند سرمایه در آینده نزدیکِ پس از نصب حفاظ استیل، حتما به نصب و اجرای استیل با کیفیت موسوم به 304 بپردازید که زیبایی کار حفظ شود و هم مجبور به بازسازی تعمیر و یا تعویض حفاظ خود نشوید.

الگوی معمول در تعیین قیمت حفاظ استیل بانکی بر اساس متر مربع می باشد و میزان و مقدار فضایی را که محصور می کند مبنا قرار می گیرد و عبارتند از: حاصل ضرب تمام شده ی ارتفاع در طول پروژه.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا مکان اجرای پروژه حفاظ در ساختمان نیز از قیمت متفاوتی برخوردار است و این از آن جهت است که روش اجرا متفاوت می باشد. به عنوان نمونه حفاظ استیل بانکی از حفاظ استیل پنجره گرانتر است چون استانداردهای اجرای آن متفاوت است و باید به تایید سازمان آتش نشانی برسد پس گارد ها و پایه ای اجرای آن تفاوت دارد و همین امر در تعیین قیمت اثر می گذارد.

قیمت حفاظ استیل - قیمت هر متر حفاظ استیل

عوامل گوناگونی در تعیین قیمت حفاظ استیل نقش دارد. متراژ نوع آلیاژ انتخابی به لحاظ کیفیت استیل طرح و رنگ آن و ..... . قیمت های آورده شده به تومان و به صورت میانگین می باشد و ممکن است بنا به موارد خاص تغییرکند تفاوت قیمت ها می تواند به علت تفاوت در نحوه اجرای کارها باشد یه طوری که بسته به محل اجرا روش متفاوتی نیز تعبیه و به کار گرفته می شود. قیمت حفاظ استیل ضد زنگ در محصولات مختلف عبارت است از :

  قیمت انواع حفاظ استیل

متراژ

حفاظ استیل ثابت

حفاظ استیل ثابت و متحرک

حفاظ درب استیل

5الی10

1250.000

1750.000

2340.000

19الی20

1200.000

1650.000

2300.000

21 بالاتر

1150.000

1550.000

2280.000

  • فریم دور حفاظ با پروفیل 40*40 استیل 304
  • گارد های افقی از لوله استیل 304 به قطر 25 میلیمتراست.
  • نصب و اتصالات قطعات بوسیله جوش آرگون می باشد.

حفاظ استیل پنجره و به طور ساده حفاظ پنجره نقش مهمی در تعیین امنیت به خصوص در طبقات بالایی دارد. این مسئله نه تنها در مورد ساختمان های مسکونی صدق می کند بلکه در مورد ساختمان های تجاری و تفریحی نیز اهمیت بسزایی دارد. علاوه بر امنیت ، زیبایی نیز بسیار مهم و مورد توجه است. استحکام زیبایی و امنیت و همچنین صرفه جویی اقتصادی از مزایای خوشایند و قابل توجه حفاظ استیل پنجره می باشد.

قیمت حفاظ استیل

قیمت حفاظ استیل پنجره

در تعیین قیمت حفاظ پنجره علاوه بر متراژ و طرح انتخابی نوع آلیاژ استیل نیز اثر گذار است. به عبارت دیگر استیل با کیفیت قاعدتا به دلیل ارزش بالاتر و دوام فوق العاده ای که دارد از استیل به آلیاژ بی کیفیت گرانتر می باشد.

قیمت حفاظ استیل پنجره بر اساس طرح متفاوت است به عبارت دیگر طرح های اجرایی می توانند واحدتعیین قیمت را از متر مربع به متر طومل تغییر دهند و بر این اساس نیز قیمت تغییر کند. به عنوان نمونه حفظ استیل طرح دیوار کوب بر اساس متر طول است در حالی که قیمت حفاظ پنجره ضدسرقت بر اساس متر مربع است. حفاظ های استیل دکوراتیو به دلیل بهره گیری از قطعات خاص به صورت کلی و با قیمتی واحد محاسبه می شوند.

قیمت حفاظ استیل بالکن

علاوه بر مواردی که در بالا به طور کلی ذکر شده است نمونه هایی نیز وجود دارند که خاص خود حفاظ استیل بالکن است و در نتیجه قیمت حفاظ بالکن تعیین می شود. توضیح اینکه قیمت با قطر لوله افقی و عمودی تعداد آنها و اینکه حفاظ بالکن دارای و یا فاقد درب باز شونده و یا لولای جابجا کننده باشد متغیر است. به عنوان مثال می توانیم بگوییم که حفاظ استیل بالکن در مقایسه با حفاظ استیل پنجره به صرفه تر است.

به طور کلی عوامل جانبی مانند زمان اجرا نحوه اجرا متراژ کلی هزینه های حمل و نقل و در شهرستان های خارج از استان تهران هزینه ایاب و ذهاب و محل اسکان گروه اجرایی نیز در تعیین قیمت نهایی حفاظ استیل بالکن دخیل است.